Ulica · Ceny transakcyjne
Ulica 11 Listopada, Sława
Podsumowanie transakcji przy tej ulicy, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy w promieniu 1 km i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0812
Od 22 lipca 2025 przy tej ulicy zapisano jedną sprzedaż budynków, a jej akt notarialny nie podaje powierzchni użytkowej budynku, dlatego nie liczymy ceny za metr kwadratowy budynków.
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
1
- 22 lipca 2025 – 22 lipca 2026 · 1 akt notarialny
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Sprzedaże budynków
Ceny całych transakcji z aktów notarialnych, razem z działką
Liczba sprzedaży budynków
1
Akty podały powierzchnię użytkową budynku w 0 z nich.
Mediana ceny transakcji budynków
brak danychzł
Cena całej transakcji, razem z działką.
Mediana powierzchni działek
brak danychm²
Najczęstsza liczba kondygnacji nadziemnych
brak danych
Opis ulicy
Cena transakcyjnaUlica 11 Listopada, Sława: w statystykach ujęto 14 transakcji.
Najczęstszy rodzaj nieruchomości w tych danych to lokal.
Mieszkania: 12 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 054 zł/m², a mediana powierzchni 39,1 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Ta ulica, okolica w promieniu 1 km i cała miejscowość
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat wschowski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,5rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 98 500 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 3 054 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 39,1 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 67 797 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 7 804 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wschowski
- Liczba mieszkań w próbie
- 12
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są wyraźnie niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wschowskim w 2025 roku: 7 804 zł miesięcznie. To 83,3% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 141,4%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 98 500 zł — z 12 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,5 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 12 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wschowskim 20,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 500 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie wschowskim w 2025 roku: 8,6%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 12,1% do 8,6%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
7 804 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
83,3%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
8,6%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
20,2
Dane za 2025 rok
Transakcje przy tej ulicy
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 lipca 2026, 56,35 m²
11 Listopada 9, Sława
300 000 złCena za metr kwadratowy: 5 324 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 56,35 m²
- 4 izby
- piętro 1
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż budynku, 3 grudnia 2025
11 Listopada 24, Sława
220 000 zł
- powierzchnia użytkowa brak danych
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 lipca 2025, 28,85 m²
11 Listopada 9, Sława
100 000 złCena za metr kwadratowy: 3 466 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 28,85 m²
- 2 izby
Sprzedaż budynku, 20 grudnia 2024
11 Listopada 2, Sława
180 000 zł
- powierzchnia użytkowa brak danych
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 grudnia 2023, 56,3 m²
11 Listopada 3, Sława
243 000 złCena za metr kwadratowy: 4 316 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 56,3 m²
- 4 izby
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 marca 2023, 54,2 m²
11 Listopada 13, Sława
270 000 złCena za metr kwadratowy: 4 982 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 54,2 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 lutego 2020, 39,15 m²
11 Listopada 3, Sława
97 000 złCena za metr kwadratowy: 2 478 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,15 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 maja 2019, 56,3 m²
11 Listopada 3, Sława
175 000 złCena za metr kwadratowy: 3 108 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 56,3 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 kwietnia 2019, 56,55 m²
11 Listopada 3, Sława
110 000 złCena za metr kwadratowy: 1 945 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 56,55 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 stycznia 2015, 20,3 m²
11 Listopada 1, Sława
40 000 złCena za metr kwadratowy: 1 970 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 20,3 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 września 2012, 39 m²
11 Listopada 11, Sława
88 000 złCena za metr kwadratowy: 2 256 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 lipca 2012, 28,85 m²
11 Listopada 9, Sława
93 000 złCena za metr kwadratowy: 3 224 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 28,85 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 kwietnia 2010, 28 m²
11 Listopada 7, Sława
84 000 złCena za metr kwadratowy: 3 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 28 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 października 2009, 20 m²
11 Listopada 7, Sława
25 000 złCena za metr kwadratowy: 1 250 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 20 m²
- 2 izby
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych