Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Juliusza Słowackiego 32, Myślenice

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat myślenicki

Kod podziału terytorialnego

1209

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

13 406zł/m²

Cena transakcyjna −0,1% rok do roku w okolicy Niska próba

Mediana ceny transakcyjnej ?

561 995zł

Cena transakcyjna Niska próba

Mediana powierzchni ?

43,7m²

Niska próba

Liczba transakcji ?

14

  • 6 sierpnia 2025 – 6 sierpnia 2026 · 14 aktów notarialnych
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Juliusza Słowackiego 32, Myślenice ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 15 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 27,0 m² do 60,5 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 10 stycznia 2014, a ostatnia z 6 sierpnia 2026.

Mieszkania: 14 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 13 406 zł/m², a mediana powierzchni 43,7 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania Niska próba 14 13 406 zł/m² 561 995 zł 43,7 m²

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat myślenicki Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    8,1rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    561 995 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    13 406 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    43,7 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    69 643 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 029 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat myślenicki
    Liczba mieszkań w próbie
    14

    Co mówią dane o okolicy

    Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie myślenickim w 2025 roku: 8 029 zł miesięcznie. To 85,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 159,5%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest drogie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 561 995 zł — z 14 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 8,1 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Porównaj cenę z oferty z medianą za metr kwadratowy — dopiero to pokazuje, czy mieszkanie jest drogie, czy tylko duże.Niska próba: mediana z 14 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie myślenickim 12,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 500 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie myślenickim w 2025 roku: 3,8%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,5% do 3,8%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 029 złmiesięcznie

    +159,5%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    85,7%

    +11,2

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    3,8%

    −3,7

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    12,3

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Juliusza Słowackiego 32, Myślenice

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 sierpnia 2026, 53,34 m²

      648 000 złCena za metr kwadratowy: 12 148 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,34 m²
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 lipca 2026, 27,04 m²

      360 000 złCena za metr kwadratowy: 13 314 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 27,04 m²
      • rynek pierwotny
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 lipca 2026, 60,53 m²

      792 000 złCena za metr kwadratowy: 13 084 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • rynek pierwotny
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 lipca 2026, 27,04 m²

      365 000 złCena za metr kwadratowy: 13 499 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 27,04 m²
      • rynek pierwotny
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 czerwca 2026, 39,01 m²

      552 000 złCena za metr kwadratowy: 14 150 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 39,01 m²
      • rynek pierwotny
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 czerwca 2026, 39,01 m²

      571 989 złCena za metr kwadratowy: 14 663 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 39,01 m²
      • rynek pierwotny
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 maja 2026, 54,14 m²

      791 983 złCena za metr kwadratowy: 14 628 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 54,14 m²
      • rynek pierwotny
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 maja 2026, 44,2 m²

      548 000 złCena za metr kwadratowy: 12 398 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 44,2 m²
      • rynek pierwotny
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 maja 2026, 43,11 m²

      604 000 złCena za metr kwadratowy: 14 011 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 43,11 m²
      • rynek pierwotny
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 maja 2026, 39,01 m²

      499 000 złCena za metr kwadratowy: 12 792 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 39,01 m²
      • rynek pierwotny
    11. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 maja 2026, 54,14 m²

      703 200 złCena za metr kwadratowy: 12 989 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 54,14 m²
      • rynek pierwotny
    12. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 maja 2026, 44,2 m²

      668 000 złCena za metr kwadratowy: 15 113 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 44,2 m²
      • rynek pierwotny
    13. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 maja 2026, 27,04 m²

      365 000 złCena za metr kwadratowy: 13 499 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 27,04 m²
      • rynek pierwotny
    14. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 maja 2026, 44,74 m²

      475 000 złCena za metr kwadratowy: 10 617 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 44,74 m²
      • rynek pierwotny
    15. Sprzedaż budynku, 10 stycznia 2014

      780 000 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • jeden z 2 budynków sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    16. Sprzedaż budynku, 10 stycznia 2014

      780 000 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • jeden z 2 budynków sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych