Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Niepodległości 67, Myślenice

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat myślenicki

Kod podziału terytorialnego

1209

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

7 633zł/m²

Cena transakcyjna −0,1% rok do roku w okolicy Niska próba

Mediana ceny transakcyjnej ?

425 000zł

Cena transakcyjna Niska próba

Mediana powierzchni ?

56,4m²

Niska próba

Liczba transakcji ?

16

  • 28 kwietnia 2020 – 28 kwietnia 2021 · 16 aktów notarialnych
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Niepodległości 67, Myślenice ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 18 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 43,8 m² do 168,4 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 27 kwietnia 2011, a ostatnia z 28 kwietnia 2021.

Mieszkania: 16 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 7 633 zł/m², a mediana powierzchni 56,4 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania Niska próba 16 7 633 zł/m² 425 000 zł 56,4 m²
Inne lokale 1 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat myślenicki Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    6,1rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    425 000 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    7 633 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    56,4 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    69 643 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 029 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat myślenicki
    Liczba mieszkań w próbie
    16

    Co mówią dane o okolicy

    Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie myślenickim w 2025 roku: 8 029 zł miesięcznie. To 85,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 159,5%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 425 000 zł — z 16 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 6,1 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 16 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie myślenickim 12,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 500 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie myślenickim w 2025 roku: 3,8%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,5% do 3,8%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 029 złmiesięcznie

    +159,5%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    85,7%

    +11,2

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    3,8%

    −3,7

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    12,3

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Niepodległości 67, Myślenice

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 kwietnia 2021, 140,71 m²

      1 038 608 złCena za metr kwadratowy: 7 381 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 140,71 m²
      • 4 izby
      • rynek pierwotny
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 kwietnia 2021, 53,07 m²

      465 000 złCena za metr kwadratowy: 8 762 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,07 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 kwietnia 2021, 59,64 m²

      505 000 złCena za metr kwadratowy: 8 467 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 59,64 m²
      • 2 izby
      • rynek pierwotny
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 kwietnia 2021, 126,81 m²

      1 095 000 złCena za metr kwadratowy: 8 635 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 126,81 m²
      • 2 izby
      • rynek pierwotny
    5. Sprzedaż lokalu, 28 kwietnia 2021, 168,44 m²

      1 660 000 złCena za metr kwadratowy: 9 855 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 168,44 m²
      • rynek pierwotny
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 marca 2021, 64 m²

      490 000 złCena za metr kwadratowy: 7 656 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 stycznia 2021, 56,54 m²

      380 000 złCena za metr kwadratowy: 6 721 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 56,54 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 stycznia 2021, 56,66 m²

      415 000 złCena za metr kwadratowy: 7 324 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 56,66 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 stycznia 2021, 43,76 m²

      344 000 złCena za metr kwadratowy: 7 861 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 43,76 m²
      • 2 izby
      • rynek pierwotny
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 grudnia 2020, 46,38 m²

      295 000 złCena za metr kwadratowy: 6 361 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 46,38 m²
      • 2 izby
      • rynek pierwotny
    11. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 grudnia 2020, 56,35 m²

      425 000 złCena za metr kwadratowy: 7 542 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 56,35 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    12. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 grudnia 2020, 53,07 m²

      425 000 złCena za metr kwadratowy: 8 008 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,07 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    13. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 grudnia 2020, 46,33 m²

      320 000 złCena za metr kwadratowy: 6 907 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 46,33 m²
      • 2 izby
      • rynek pierwotny
    14. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 grudnia 2020, 43,75 m²

      340 000 złCena za metr kwadratowy: 7 771 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 43,75 m²
      • 2 izby
      • rynek pierwotny
    15. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 grudnia 2020, 63,74 m²

      485 000 złCena za metr kwadratowy: 7 609 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,74 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    16. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 grudnia 2020, 56,64 m²

      385 000 złCena za metr kwadratowy: 6 797 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 56,64 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    17. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 grudnia 2020, 53,08 m²

      435 000 złCena za metr kwadratowy: 8 195 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,08 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    18. Sprzedaż budynku, 27 kwietnia 2011

      275 000 zł

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • poza statystykami

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych