Adres · Ceny transakcyjne
Żeromskiego 9a, Myślenice
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1209
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
13 066zł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
545 000zł
Mediana powierzchni ?
41,8m²
Liczba transakcji ?
24
- 4 sierpnia 2025 – 4 sierpnia 2026 · 24 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Sprzedaże budynków
Ceny całych transakcji z aktów notarialnych, razem z działką
Liczba sprzedaży budynków
1
Akty podały powierzchnię użytkową budynku w 0 z nich.
Mediana ceny transakcji budynków
brak danychzł
Cena całej transakcji, razem z działką.
Mediana powierzchni działek
brak danychm²
Najczęstsza liczba kondygnacji nadziemnych
brak danych
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Żeromskiego 9a, Myślenice ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 27 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 28,3 m² do 53,2 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 13 grudnia 2023, a ostatnia z 4 sierpnia 2026.
Mieszkania: 24 transakcje. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 13 066 zł/m², a mediana powierzchni 41,8 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 24 | 13 066 zł/m² | 545 000 zł | 41,8 m² |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat myślenicki Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
7,8rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 545 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 13 066 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 41,8 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 69 643 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 029 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat myślenicki
- Liczba mieszkań w próbie
- 24
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie myślenickim w 2025 roku: 8 029 zł miesięcznie. To 85,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 159,5%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 545 000 zł — z 24 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 7,8 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 24 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie myślenickim 12,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 500 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie myślenickim w 2025 roku: 3,8%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,5% do 3,8%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 029 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
85,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
3,8%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
12,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Cena transakcyjna| Data | Nieruchomość | Cena | Cena za metr kwadratowy | Powierzchnia | Udział | Izby | Piętro |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 sierpnia 2026 | 513 880 zł | 13 046 zł/m² ? | 39,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 2 | |
| 30 lipca 2026 | 403 000 zł | 9 494 zł/m² ? | 42,5 m² | 1/1 ? | brak danych | 1 | |
| 15 lipca 2026 | 610 000 zł | 12 323 zł/m² ? | 49,5 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 17 czerwca 2026 | 647 000 zł | 13 087 zł/m² ? | 49,4 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 6 maja 2026 | 512 080 zł | 12 280 zł/m² ? | 41,7 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 5 maja 2026 | 523 000 zł | 10 410 zł/m² ? | 50,2 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 5 maja 2026 | 561 900 zł | 11 444 zł/m² ? | 49,1 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 30 marca 2026 | 446 000 zł | 11 618 zł/m² ? | 38,4 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 12 marca 2026 | 650 000 zł | 13 005 zł/m² ? | 50,0 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 18 lutego 2026 |
Żeromskiego 9a, Myślenice
Lokal
Cena za metr kwadratowy poniżej 100 zł wskazuje na błąd zapisu, dlatego nie wchodzi do statystyk.
|
782 zł | 15 zł/m² ? | 53,6 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych |
| 17 lutego 2026 | 693 319 zł | 14 009 zł/m² ? | 49,5 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 16 lutego 2026 | 570 000 zł | 14 471 zł/m² ? | 39,4 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 12 lutego 2026 | 531 000 zł | 12 703 zł/m² ? | 41,8 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 19 stycznia 2026 | 707 496 zł | 14 310 zł/m² ? | 49,4 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 16 stycznia 2026 | 484 886 zł | 12 700 zł/m² ? | 38,2 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 15 stycznia 2026 | 699 729 zł | 13 145 zł/m² ? | 53,2 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 13 stycznia 2026 | brak danych | brak danych | 41,6 m² | brak danych | brak danych | brak danych | |
| 22 grudnia 2025 | 540 000 zł | 14 754 zł/m² ? | 36,6 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 22 grudnia 2025 | 480 000 zł | 13 115 zł/m² ? | 36,6 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 18 grudnia 2025 | 606 600 zł | 14 582 zł/m² ? | 41,6 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 17 grudnia 2025 | 470 000 zł | 9 497 zł/m² ? | 49,5 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 17 grudnia 2025 | 597 408 zł | 14 292 zł/m² ? | 41,8 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 15 grudnia 2025 | 589 000 zł | 14 159 zł/m² ? | 41,6 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 12 grudnia 2025 | 360 000 zł | 12 703 zł/m² ? | 28,3 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 11 grudnia 2025 | 405 000 zł | 14 291 zł/m² ? | 28,3 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 11 grudnia 2025 | 550 000 zł | 14 405 zł/m² ? | 38,2 m² | 1/1 ? | brak danych | brak danych | |
| 13 grudnia 2023 |
Żeromskiego 9a, Myślenice
Budynki
Akt notarialny nie podaje powierzchni użytkowej budynku, więc nie liczymy ceny za metr kwadratowy budynku.
|
2 900 000 zł cena całego aktu | brak danych | brak danych ? | 1/1 ? | brak danych | brak danych |
| 13 grudnia 2023 |
Żeromskiego 9a, Myślenice
Budynki
Akt notarialny nie podaje powierzchni użytkowej budynku, więc nie liczymy ceny za metr kwadratowy budynku.
|
2 900 000 zł cena całego aktu | brak danych | brak danych ? | 1/1 ? | brak danych | brak danych |
| 13 grudnia 2023 |
Żeromskiego 9a, Myślenice
Budynki
Akt notarialny nie podaje powierzchni użytkowej budynku, więc nie liczymy ceny za metr kwadratowy budynku.
|
2 900 000 zł cena całego aktu | brak danych | brak danych ? | 1/1 ? | brak danych | brak danych |
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych