Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Zamojska 19, Garwolin

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat garwoliński

Kod podziału terytorialnego

1403

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

3

  • 27 marca 2025 – 27 marca 2026 · 3 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Zamojska 19, Garwolin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 14 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 5,4 m² do 99,5 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 21 marca 2019, a ostatnia z 27 marca 2026.

Mieszkania: 8 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 8 317 zł/m², a mediana powierzchni 59,0 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 3 brak danych brak danych brak danych
Inne lokale brak transakcji brak transakcji brak transakcji brak transakcji

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat garwoliński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    5,8rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    410 000 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    8 317 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    59,0 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    71 156 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 214 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat garwoliński
    Liczba mieszkań w próbie
    8

    Co mówią dane o okolicy

    Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie garwolińskim w 2025 roku: 8 214 zł miesięcznie. To 87,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 123,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 410 000 zł — z 5 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 5,8 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 5 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie garwolińskim 10,9 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie garwolińskim w 2025 roku: 9,1%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 13,3% do 9,1%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 214 złmiesięcznie

    +123,8%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    87,7%

    −0,7

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    9,1%

    −4,2

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    10,9

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Zamojska 19, Garwolin

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 marca 2026, 87,24 m²

      810 000 złCena za metr kwadratowy: 9 285 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 87,24 m²
      • 4 izby
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 maja 2025, 37,53 m²

      382 000 złCena za metr kwadratowy: 10 179 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 37,53 m²
      • 2 izby
      • piętro 5
      • poza medianami cen
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 kwietnia 2025, 65,56 m²

      660 000 złCena za metr kwadratowy: 10 067 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 65,56 m²
      • 3 izby
      • piętro 2
      • poza medianami cen
    4. Sprzedaż lokalu, 29 stycznia 2025, 5,37 m²

      14 000 złCena za metr kwadratowy: 2 607 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 5,37 m²
      • piętro 1
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 stycznia 2024, 46,65 m²

      388 000 złCena za metr kwadratowy: 8 317 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 46,65 m²
      • 3 izby
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 grudnia 2023, 39,41 m²

      410 000 złCena za metr kwadratowy: 10 403 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 39,41 m²
      • 3 izby
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 października 2023, 99,53 m²

      1 080 000 złCena za metr kwadratowy: 10 851 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 99,53 m²
      • 5 izb
      • piętro 7
      • poza medianami cen
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 września 2021, 52,41 m²

      244 000 złCena za metr kwadratowy: 4 656 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 52,41 m²
      • piętro 4
      • udziały wymagają uwagi
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 sierpnia 2021, 79,43 m²

      420 000 złCena za metr kwadratowy: 5 288 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 79,43 m²
      • piętro 2
      • udziały wymagają uwagi

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych