Ulica · Ceny transakcyjne
Ulica Kadetów, Kady
Podsumowanie transakcji przy tej ulicy, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy w promieniu 1 km i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1405
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
2
- 14 kwietnia 2024 – 14 kwietnia 2025 · 2 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis ulicy
Cena transakcyjnaUlica Kadetów, Kady: w statystykach ujęto 13 transakcji.
Najczęstszy rodzaj nieruchomości w tych danych to lokal.
Mieszkania: 13 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 4 195 zł/m², a mediana powierzchni 131,6 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 2 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Ta ulica, okolica w promieniu 1 km i cała miejscowość
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat grodziski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
6,6rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 540 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 4 195 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 131,6 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 81 334 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 9 459 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat grodziski
- Liczba mieszkań w próbie
- 13
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie grodziskim w 2025 roku: 9 459 zł miesięcznie. To 100,9% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 124,6%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 540 000 zł — z 13 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 6,6 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 13 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie grodziskim 15,8 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 600 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie grodziskim w 2025 roku: 3,2%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 5,6% do 3,2%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
9 459 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
100,9%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
3,2%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
15,8
Dane za 2025 rok
Transakcje przy tej ulicy
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 kwietnia 2025, 149,99 m²
Kadetów 11, Kady
950 000 złCena za metr kwadratowy: 6 334 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 149,99 m²
- 7 izb
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 kwietnia 2024, 131,55 m²
Kadetów 4, Kady
1 280 000 złCena za metr kwadratowy: 9 730 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 131,55 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 listopada 2021, 164,24 m²
Kadetów 11, Kady
689 000 złCena za metr kwadratowy: 4 195 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 164,24 m²
- 7 izb
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 sierpnia 2021, 149,99 m²
Kadetów 11, Kady
500 000 złCena za metr kwadratowy: 3 334 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 149,99 m²
- 7 izb
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 sierpnia 2021, 149,99 m²
Kadetów 9, Kady
640 000 złCena za metr kwadratowy: 4 267 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 149,99 m²
- 7 izb
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 lipca 2021, 164,24 m²
Kadetów 9, Kady
680 000 złCena za metr kwadratowy: 4 140 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 164,24 m²
- 7 izb
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 czerwca 2021, 125,56 m²
Kadetów 2, Kady
540 000 złCena za metr kwadratowy: 4 301 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 125,56 m²
- 4 izby
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 maja 2021, 131,55 m²
Kadetów 4, Kady
540 000 złCena za metr kwadratowy: 4 105 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 131,55 m²
- 4 izby
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 maja 2021, 123,68 m²
Kadetów 2A, Kady
520 000 złCena za metr kwadratowy: 4 204 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 123,68 m²
- 4 izby
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 kwietnia 2021, 131,57 m²
Kadetów 4A, Kady
499 000 złCena za metr kwadratowy: 3 793 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 131,57 m²
- 4 izby
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 marca 2021, 131,57 m²
Kadetów 4A, Kady
530 000 złCena za metr kwadratowy: 4 028 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 131,57 m²
- 4 izby
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 marca 2021, 131,55 m²
Kadetów 4, Kady
530 000 złCena za metr kwadratowy: 4 029 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 131,55 m²
- 4 izby
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 marca 2021, 126,42 m²
Kadetów 2, Kady
570 000 złCena za metr kwadratowy: 4 509 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 126,42 m²
- 4 izby
- rynek pierwotny
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych