Adres · Ceny transakcyjne
Cicha 12, Mińsk Mazowiecki
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1412
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
9 170zł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
420 000zł
Mediana powierzchni ?
42,5m²
Liczba transakcji ?
5
- 13 grudnia 2023 – 13 grudnia 2024 · 5 aktów notarialnych
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Cicha 12, Mińsk Mazowiecki ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 10 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 19,0 m² do 113,1 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 30 lipca 2021, a ostatnia z 13 grudnia 2024.
Mieszkania: 9 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 7 317 zł/m², a mediana powierzchni 45,8 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 5 | 9 170 zł/m² | 420 000 zł | 42,5 m² |
| Garaże Niska próba | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat miński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
5,8rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 420 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 7 317 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 45,8 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 71 907 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 306 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat miński
- Liczba mieszkań w próbie
- 9
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie mińskim w 2025 roku: 8 306 zł miesięcznie. To 88,6% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 135,1%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 420 000 zł — z 9 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 5,8 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 9 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie mińskim 10,8 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 300 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie mińskim w 2025 roku: 4,7%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,7% do 4,7%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 306 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
88,6%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
4,7%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
10,8
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 grudnia 2024, 40,4 m²
Cicha 12, MIŃSK MAZOWIECKI
420 000 złCena za metr kwadratowy: 10 396 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 40,4 m²
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 listopada 2024, 42,5 m²
Cicha 12, MIŃSK MAZOWIECKI
170 000 złCena za metr kwadratowy: 4 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,5 m²
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 września 2024, 45,8 m²
Cicha 12, MIŃSK MAZOWIECKI
490 000 złCena za metr kwadratowy: 10 699 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,8 m²
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 lipca 2024, 45,8 m²
Cicha 12, MIŃSK MAZOWIECKI
420 000 złCena za metr kwadratowy: 9 170 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,8 m²
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 stycznia 2024, 40,8 m²
CICHA 12, MIŃSK MAZOWIECKI
369 000 złCena za metr kwadratowy: 9 044 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 40,8 m²
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 września 2023, 52 m²
CICHA 12, MIŃSK MAZOWIECKI
220 000 złCena za metr kwadratowy: 4 231 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52 m²
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 czerwca 2023, 41 m²
CICHA 12, MIŃSK MAZOWIECKI
300 000 złCena za metr kwadratowy: 7 317 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41 m²
- piętro 2
Sprzedaż garażu, 14 listopada 2022, 19 m²
CICHA 12, MIŃSK MAZOWIECKI
20 000 złCena za metr kwadratowy: 1 053 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 19 m²
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 sierpnia 2022, 66,6 m²
CICHA 12, MIŃSK MAZOWIECKI
450 000 złCena za metr kwadratowy: 6 757 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 66,6 m²
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 lipca 2021, 113,1 m²
CICHA 12, MIŃSK MAZOWIECKI
580 000 złCena za metr kwadratowy: 5 128 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 113,1 m²
- piętro 4
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych