Adres · Ceny transakcyjne
Powstańców 39, Ząbki
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1434
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
4
- 2 czerwca 2024 – 2 czerwca 2025 · 4 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Powstańców 39, Ząbki ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 9 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 29,3 m² do 68,2 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 28 lipca 2021, a ostatnia z 2 czerwca 2025.
Mieszkania: 8 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 13 479 zł/m², a mediana powierzchni 43,3 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 4 | brak danych | brak danych | brak danych |
| Handlowo-usługowe Niska próba | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat wołomiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
6,6rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 505 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 13 479 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 43,3 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 76 168 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 827 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wołomiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 8
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 8 827 zł miesięcznie. To 94,2% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 505 000 zł — z 8 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 6,6 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 8 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wołomińskim 16,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 6 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 6,3%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 13,2% do 6,3%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 827 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
94,2%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
6,3%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
16,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Powstańców 39, Ząbki
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 czerwca 2025, 66,1 m²
945 000 złCena za metr kwadratowy: 14 297 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 66,1 m²
- 3 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 marca 2025, 39,24 m²
540 000 złCena za metr kwadratowy: 13 761 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,24 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 lutego 2025, 47,83 m²
640 000 złCena za metr kwadratowy: 13 381 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 47,83 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 stycznia 2025, 29,27 m²
420 000 złCena za metr kwadratowy: 14 349 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 29,27 m²
- 1 izba
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 maja 2024, 42,35 m²
575 000 złCena za metr kwadratowy: 13 577 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,35 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 maja 2023, 29,27 m²
320 000 złCena za metr kwadratowy: 10 933 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 29,27 m²
- 1 izba
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 listopada 2022, 53,6 m²
470 000 złCena za metr kwadratowy: 8 769 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 53,6 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 lutego 2022, 44,33 m²
425 000 złCena za metr kwadratowy: 9 587 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,33 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu handlowo-usługowego, 28 lipca 2021, 68,16 m²
469 859 złCena za metr kwadratowy: 6 893 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 68,16 m²
- piętro 1
- rynek pierwotny
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych