Przejdź do treści

Ulica · Ceny transakcyjne

Ulica Tetmajera, Ząbki

Podsumowanie transakcji przy tej ulicy, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy w promieniu 1 km i całej miejscowości.

Powiat

powiat wołomiński

Kod podziału terytorialnego

1434

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

1

  • 5 maja 2025 – 5 maja 2026 · 1 akt notarialny
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis ulicy

Cena transakcyjna

Ulica Tetmajera, Ząbki: w statystykach ujęto 6 transakcji.

Najczęstszy rodzaj nieruchomości w tych danych to lokal.

Mieszkania: 5 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 7 724 zł/m², a mediana powierzchni 25,7 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 1 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Ta ulica, okolica w promieniu 1 km i cała miejscowość

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat wołomiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    2,8rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    210 000 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    7 724 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    25,7 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    76 168 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 827 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat wołomiński
    Liczba mieszkań w próbie
    5

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 8 827 zł miesięcznie. To 94,2% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 210 000 zł — z 5 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,8 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 5 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wołomińskim 16,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 6 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 6,3%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 13,2% do 6,3%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 827 złmiesięcznie

    +142,9%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    94,2%

    +6,6

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    6,3%

    −6,9

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    16,3

    Dane za 2025 rok

    Transakcje przy tej ulicy

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 maja 2026, 26,3 m²

      TETMAJERA 4, ZĄBKI

      360 000 złCena za metr kwadratowy: 13 688 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 26,3 m²
      • 1 izba
      • piętro 1
    2. Sprzedaż działki budowlanej, 29 maja 2025, 15 m²

      Tetmajera, Ząbki

      9 185 złCena za metr kwadratowy: 612 zł/m²

      • powierzchnia działki 15 m²
      • numer działki 60/33
      • poza statystykami
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 grudnia 2024, 66,03 m²

      Tetmajera 4, Ząbki

      510 000 złCena za metr kwadratowy: 7 724 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 66,03 m²
      • 2 izby
      • piętro 3
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 lipca 2022, 21,92 m²

      Tetmajera 4, Ząbki

      100 000 złCena za metr kwadratowy: 4 562 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 21,92 m²
      • 1 izba
      • piętro 2
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 stycznia 2022, 25,7 m²

      Tetmajera 4, Ząbki

      210 000 złCena za metr kwadratowy: 8 171 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 25,7 m²
      • 1 izba
      • piętro 1
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 września 2021, 25,7 m²

      Tetmajera 4, Ząbki

      159 600 złCena za metr kwadratowy: 6 210 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 25,7 m²
      • 1 izba
      • piętro 1

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych