Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Wiejska 22E, Warmątowice

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat strzelecki

Kod podziału terytorialnego

1611

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

1

  • 30 kwietnia 2024 – 30 kwietnia 2025 · 1 akt notarialny
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Wiejska 22E, Warmątowice ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 10 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 34,0 m² do 74,5 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 6 września 2012, a ostatnia z 9 stycznia 2026.

Mieszkania: 6 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 1 938 zł/m², a mediana powierzchni 62,1 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 1 brak danych brak danych brak danych
Inne lokale brak transakcji brak transakcji brak transakcji brak transakcji

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat strzelecki Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    1,4rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    102 500 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    1 938 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    62,1 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    75 698 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 770 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat strzelecki
    Liczba mieszkań w próbie
    6

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie strzeleckim w 2025 roku: 8 770 zł miesięcznie. To 93,6% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 145,3%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 102 500 zł — z 6 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,4 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 6 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie strzeleckim 12,9 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 700 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie strzeleckim w 2025 roku: 5,2%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,4% do 5,2%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 770 złmiesięcznie

    +145,3%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    93,6%

    +7,5

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    5,2%

    −2,2

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    12,9

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    WIEJSKA 22E, WARMĄTOWICE

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż budynku, 9 stycznia 2026

      350 000 zł

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • udział 925/10000
      • udziały wymagają uwagi
      • poza statystykami
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 kwietnia 2025, 34 m²

      100 000 złCena za metr kwadratowy: 2 941 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 34 m²
      • 2 izby
    3. Sprzedaż lokalu, 12 kwietnia 2023, 34 m²

      101 110 złCena za metr kwadratowy: 2 974 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 34 m²
      • 2 izby
      • piętro 2
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 kwietnia 2021, 4,22 m²

      10 000 złCena za metr kwadratowy: 2 370 zł/m²

      • powierzchnia odpowiadająca udziałowi 4,22 m²
      • udział 3/32
      • 3 izby
      • udziały wymagają uwagi
      • poza statystykami
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 sierpnia 2016, 74,5 m²

      155 000 złCena za metr kwadratowy: 2 081 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 74,5 m²
      • 5 izb
      • poziom -1
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 maja 2014, 65,7 m²

      98 000 złCena za metr kwadratowy: 1 492 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 65,7 m²
      • 4 izby
      • poziom -1
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 lipca 2013, 74,5 m²

      167 000 złCena za metr kwadratowy: 2 242 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 74,5 m²
      • 5 izb
      • poziom -1
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 marca 2013, 34 m²

      53 500 złCena za metr kwadratowy: 1 574 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 34 m²
      • 2 izby
      • poziom -1
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 września 2012, 58,5 m²

      105 000 złCena za metr kwadratowy: 1 795 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,5 m²
      • 4 izby
      • poziom -1

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych