Ulica · Ceny transakcyjne
Ulica Wesoła, Kąty Wrocławskie
Podsumowanie transakcji przy tej ulicy, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy w promieniu 1 km i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0223
Od 8 września 2013 przy tej ulicy zapisano jedną sprzedaż budynków, a jej akt notarialny nie podaje powierzchni użytkowej budynku, dlatego nie liczymy ceny za metr kwadratowy budynków.
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
1
- 8 września 2013 – 8 września 2014 · 1 akt notarialny
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Sprzedaże budynków
Ceny całych transakcji z aktów notarialnych, razem z działką
Liczba sprzedaży budynków
1
Akty podały powierzchnię użytkową budynku w 0 z nich.
Mediana ceny transakcji budynków
brak danychzł
Cena całej transakcji, razem z działką.
Mediana powierzchni działek
brak danychm²
Najczęstsza liczba kondygnacji nadziemnych
brak danych
Opis ulicy
Cena transakcyjnaUlica Wesoła, Kąty Wrocławskie: w statystykach ujęto 8 transakcji.
Najczęstszy rodzaj nieruchomości w tych danych to lokal.
Mieszkania: 7 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 5 007 zł/m², a mediana powierzchni 78,9 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Ta ulica, okolica w promieniu 1 km i cała miejscowość
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat wrocławski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
4,6rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 372 865 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 5 007 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 78,9 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 81 828 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 9 519 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wrocławski
- Liczba mieszkań w próbie
- 7
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wrocławskim w 2025 roku: 9 519 zł miesięcznie. To 101,6% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 156,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 372 865 zł — z 7 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 4,6 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 7 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wrocławskim 16,5 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 500 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie wrocławskim w 2025 roku: 2,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 3,4% do 2,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
9 519 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
101,6%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
2,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
16,5
Dane za 2025 rok
Transakcje przy tej ulicy
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 września 2014, 73,9 m²
Wesoła 4, Kąty Wrocławskie
355 000 złCena za metr kwadratowy: 4 804 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,9 m²
- 3 izby
- rynek pierwotny
Sprzedaż budynku, 1 października 2013
Wesoła 3, Kąty Wrocławskie
350 000 zł
- powierzchnia użytkowa brak danych
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 marca 2013, 82,47 m²
Wesoła 1, Kąty Wrocławskie
350 000 złCena za metr kwadratowy: 4 244 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 82,47 m²
- 5 izb
- piętro 1
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 stycznia 2012, 82,47 m²
Wesoła 2, Kąty Wrocławskie
400 000 złCena za metr kwadratowy: 4 850 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 82,47 m²
- 5 izb
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 grudnia 2011, 73,9 m²
Wesoła 3, Kąty Wrocławskie
370 000 złCena za metr kwadratowy: 5 007 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,9 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 grudnia 2011, 78,91 m²
Wesoła 2, Kąty Wrocławskie
424 891 złCena za metr kwadratowy: 5 385 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 78,91 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 grudnia 2011, 78,91 m²
Wesoła 1, Kąty Wrocławskie
399 900 złCena za metr kwadratowy: 5 068 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 78,91 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 grudnia 2011, 73,9 m²
Wesoła 4, Kąty Wrocławskie
372 865 złCena za metr kwadratowy: 5 046 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,9 m²
- 4 izby
- piętro 1
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych