Adres z Rejestru cen nieruchomości
Dębowa 11, Mędłów
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za m² do okolicy i całej miejscowości.
Mediana ceny za m² ?
5 008 zł/m²
-14,7% r/r
Mediana ceny całkowitej
312 350 zł
Mediana metrażu
49,3 m²
Liczba transakcji
6
Opis adresu
Adres Dębowa 11, Mędłów ma w Rejestrze cen nieruchomości 9 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Metraż transakcji mieści się w zakresie od 1,5 m² do 71,4 m². Najczęściej widoczny typ nieruchomości dla tego adresu to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z dnia 22.04.2022, a ostatnia z dnia 29.05.2024. W ostatnich 2 latach odnotowano 0 transakcji.
Mieszkania: 6 transakcji. Mediana ceny za m² wynosi 5 008 zł/m², a mediana metrażu 49,3 m².
| Rodzaj | Transakcje | Mediana ceny/m² | Mediana ceny | Mediana metrażu |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania | 6 | 5 008 zł/m² | 312 350 zł | 49,3 m² |
| Garaże | 4 | 2 039 zł/m² | 31 890 zł | 14,8 m² |
| Inne lokale | 6 | 1 751 zł/m² | 3 000 zł | 1,5 m² |
Trend mediany ceny za m² ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Liczba transakcji ?
Miesięcznie, wybrany typ
Mediana ceny całkowitej ?
Miesięcznie, wybrany typ
Mediana metrażu
Miesięcznie, wybrany typ
Przedziały cenowe
Liczba transakcji wg ceny całkowitej, wybrany typ
Kontekst okolicy
powiat wrocławskiDane Banku Danych Lokalnych GUS dla całej gminy lub całego powiatu opisują charakter okolicy, w odróżnieniu od obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie punktu.
Co mówią dane o okolicy: kilka mocnych stron
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wrocławskim w 2025 r.: 9 524 zł miesięcznie. To 101,5% średniej krajowej. Od 2015 r. wynagrodzenie wzrosło o 156,9%.To kwota dla całego powiatu — opisuje lokalny rynek pracy, a nie Twój dochód.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 312 350 zł — z 6 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 3,8 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.To mediana z zaledwie 6 transakcji — pojedyncza nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc potraktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość spada.W 2024 r. policja odnotowała w powiecie wrocławskim 15,6 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 100 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych GUS). Od 2014 r. wskaźnik spadł z 20,9 do 15,6.To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie wrocławskim w 2025 r.: 2,0%. Od 2015 r. stopa bezrobocia spadła z 3,4% do 2,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy, a nie szanse konkretnej osoby na znalezienie pracy.
- Buduje się tu coraz więcej.W 2017 r. oddano tu do użytku 14,4 mieszkania na 1000 mieszkańców. Od 2007 r. wskaźnik wzrósł z 12,6 do 14,4.Nowe budynki zwykle przyciągają sklepy i usługi, ale oznaczają też place budowy na kilka lat.To najnowsze dane, jakie mamy dla tego obszaru — za 2017 rok. Nowszych GUS mógł jeszcze nie opublikować albo nie udało się ich pobrać, więc liczba może już nie opisywać dzisiejszej sytuacji.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych GUS oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
- Mediana całkowitej ceny mieszkania
- 312 350 zł
- Mediana ceny za m²
- 5 008 zł/m²
- Mediana powierzchni mieszkania
- 49,3 m²
- Szacunkowy dochód netto
- 6 822 zł/mies.
- Źródłowe wynagrodzenie brutto GUS
- 9 524 zł/mies.
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wrocławski
- Liczba mieszkań w próbie
- 6
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wrocławskim
Najważniejsze dane
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępczość na 1000 mieszkańców w powiecie wrocławskim
Najważniejsze dane
Transakcje pod tym adresem
Izby i kondygnacja są dostępne dla lokali
| Data | Oznaczenie / lokal | Cena | Cena/m² | Metraż | Udział | Izby | Kondygnacja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2024 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_G5_LOK | 45 000 zł | 3 147 zł/m² ? | 14,3 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 10.05.2024 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_1_LOK | 464 000 zł | 11 079 zł/m² ? | 41,9 m² ? | 1/1 ? | 2 | 1 |
| 10.05.2024 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_K1_LOK | 2 000 zł | 1 316 zł/m² ? | 1,5 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 25.07.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_1_LOK | 385 000 zł | 9 193 zł/m² ? | 41,9 m² ? | 1/1 ? | 2 | 1 |
| 25.07.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_K1_LOK | 4 000 zł | 2 632 zł/m² ? | 1,5 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 18.07.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_5_LOK | 341 100 zł | 5 000 zł/m² ? | 68,2 m² ? | 1/1 ? | 2 | 3 |
| 18.07.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 9_K11_LOK | 3 000 zł | 1 579 zł/m² ? | 1,9 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 12.07.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_G8_LOK | 31 000 zł | 2 078 zł/m² ? | 14,9 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 30.03.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_K3_LOK | 3 000 zł | 1 923 zł/m² ? | 1,6 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 30.03.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_G7_LOK | 32 780 zł | 2 000 zł/m² ? | 16,4 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 30.03.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_2_LOK | 283 600 zł | 5 000 zł/m² ? | 56,7 m² ? | 1/1 ? | 3 | 1 |
| 24.03.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_1_LOK | 210 070 zł | 5 016 zł/m² ? | 41,9 m² ? | 1/1 ? | 2 | 1 |
| 24.03.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_K1_LOK | 3 000 zł | 1 974 zł/m² ? | 1,5 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 24.03.2023 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_G4_LOK | 29 180 zł | 2 000 zł/m² ? | 14,6 m² ? | 1/1 ? | 0 | -1 |
| 22.04.2022 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_6_LOK | 280 000 zł | 3 920 zł/m² ? | 71,4 m² ? | — | 3 | 3 |
| 22.04.2022 | Dębowa 11, Mędłów Lokal 11_G3_LOK | 5 000 zł | 288 zł/m² ? | 17,4 m² ? | — | 0 | -1 |
Brak transakcji dla wybranego typu.