Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Malownicza 17-23, Wysoka

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat wrocławski

Kod podziału terytorialnego

0223

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

1

  • 10 lipca 2024 – 10 lipca 2025 · 1 akt notarialny
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Malownicza 17-23, Wysoka ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 5 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 16,3 m² do 77,1 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 6 września 2013, a ostatnia z 10 lipca 2025.

Mieszkania: 3 transakcje. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi brak danych, a mediana powierzchni brak danych.

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 1 brak danych brak danych brak danych
Garaże 1 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat wrocławski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wrocławskim w 2025 roku: 9 519 zł miesięcznie. To 101,6% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 156,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wrocławskim 16,5 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 500 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie wrocławskim w 2025 roku: 2,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 3,4% do 2,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    9 519 złmiesięcznie

    +156,8%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    101,6%

    +12,3

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    2,0%

    −1,4

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    16,5

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Malownicza 17-23, Wysoka

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż garażu, 10 lipca 2025, 16,25 m²

      25 000 złCena za metr kwadratowy: 1 538 zł/m²

      • powierzchnia odpowiadająca udziałowi 16,25 m²
      • udział 41105/1000000
      • poziom -1
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • udziały wymagają uwagi
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 lipca 2025, 49,62 m²

      620 000 złCena za metr kwadratowy: 12 495 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 49,62 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • udziały wymagają uwagi
    3. Sprzedaż garażu, 24 listopada 2023, 20,79 m²

      35 000 złCena za metr kwadratowy: 1 684 zł/m²

      • powierzchnia odpowiadająca udziałowi 20,79 m²
      • udział 52591/1000000
      • poziom -1
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • udziały wymagają uwagi
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 listopada 2023, 77,14 m²

      865 000 złCena za metr kwadratowy: 11 213 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 77,14 m²
      • 4 izby
      • piętro 1
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • udziały wymagają uwagi
    5. Sprzedaż garażu, 2 listopada 2021, 395,26 m²

      20 000 zł

      • powierzchnia użytkowa 395,26 m²
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 listopada 2021, 46,67 m²

      430 000 złCena za metr kwadratowy: 9 214 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 46,67 m²
      • 2 izby
      • piętro 3
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
    7. Sprzedaż garażu, 10 lipca 2018, 395,26 m²

      8 000 złCena za metr kwadratowy: 20 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 395,26 m²
      • poza statystykami
    8. Sprzedaż garażu, 6 września 2013, 395,26 m²

      26 000 złCena za metr kwadratowy: 66 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 395,26 m²
      • 1 izba
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych