Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Juliusza Słowackiego 10, Bełchatów

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat bełchatowski

Kod podziału terytorialnego

1001

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

3

  • 30 grudnia 2023 – 30 grudnia 2024 · 3 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Juliusza Słowackiego 10, Bełchatów ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 16 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 42,5 m² do 64,9 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 24 stycznia 2011, a ostatnia z 30 grudnia 2024.

Mieszkania: 16 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 289 zł/m², a mediana powierzchni 63,9 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 3 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat bełchatowski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    2,1rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    195 000 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    3 289 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    63,9 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    93 713 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    10 972 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat bełchatowski
    Liczba mieszkań w próbie
    16

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie bełchatowskim w 2025 roku: 10 972 zł miesięcznie. To 117,1% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 89,4%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 195 000 zł — z 16 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,1 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 16 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie bełchatowskim 13,7 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 700 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie bełchatowskim w 2025 roku: 5,2%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,8% do 5,2%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    10 972 złmiesięcznie

    +89,4%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    117,1%

    −22,4

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    5,2%

    −3,6

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    13,7

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Juliusza Słowackiego 10, Bełchatów

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 grudnia 2024, 64,11 m²

      430 000 złCena za metr kwadratowy: 6 707 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,11 m²
      • 4 izby
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 listopada 2024, 64,11 m²

      369 000 złCena za metr kwadratowy: 5 756 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,11 m²
      • 4 izby
      • piętro 4
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 kwietnia 2024, 52,68 m²

      275 000 złCena za metr kwadratowy: 5 220 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 52,68 m²
      • 4 izby
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 maja 2023, 64,92 m²

      62 425 złCena za metr kwadratowy: 962 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,92 m²
      • 3 izby
      • piętro 5
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 marca 2023, 64,92 m²

      285 000 złCena za metr kwadratowy: 4 390 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,92 m²
      • 3 izby
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 maja 2022, 63,75 m²

      314 000 złCena za metr kwadratowy: 4 925 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,75 m²
      • 5 izb
      • piętro 1
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 marca 2022, 52,68 m²

      200 000 złCena za metr kwadratowy: 3 797 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 52,68 m²
      • 4 izby
      • piętro 2
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 listopada 2021, 55,87 m²

      225 000 złCena za metr kwadratowy: 4 027 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 55,87 m²
      • 4 izby
      • piętro 1
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 stycznia 2020, 63,93 m²

      210 000 złCena za metr kwadratowy: 3 285 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,93 m²
      • 4 izby
      • piętro 5
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 lipca 2018, 42,5 m²

      140 000 złCena za metr kwadratowy: 3 294 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 42,5 m²
      • 2 izby
      • piętro 5
    11. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 września 2014, 63,93 m²

      185 000 złCena za metr kwadratowy: 2 894 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,93 m²
      • 4 izby
    12. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 lipca 2013, 64,11 m²

      160 000 złCena za metr kwadratowy: 2 496 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,11 m²
      • 4 izby
    13. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 czerwca 2013, 63,75 m²

      170 000 złCena za metr kwadratowy: 2 667 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,75 m²
      • 5 izb
    14. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 maja 2011, 63,93 m²

      151 067 złCena za metr kwadratowy: 2 363 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,93 m²
      • 4 izby
      • piętro 4
    15. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 marca 2011, 63,93 m²

      190 000 złCena za metr kwadratowy: 2 972 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,93 m²
      • 4 izby
    16. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 stycznia 2011, 55,87 m²

      150 000 złCena za metr kwadratowy: 2 685 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 55,87 m²
      • 4 izby

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych