Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Kadetów 2F, Piła

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat pilski

Kod podziału terytorialnego

3019

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

3

  • 27 czerwca 2017 – 27 czerwca 2018 · 3 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Kadetów 2F, Piła ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 8 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 50,7 m² do 90,5 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 6 stycznia 2010, a ostatnia z 27 czerwca 2018.

Mieszkania: 8 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 928 zł/m², a mediana powierzchni 63,1 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 3 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat pilski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    3,4rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    248 453 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    3 928 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    63,1 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    72 176 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 339 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat pilski
    Liczba mieszkań w próbie
    8

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie pilskim w 2025 roku: 8 339 zł miesięcznie. To 89,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 133,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 248 453 zł — z 8 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 3,4 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 8 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie pilskim 25,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie pilskim w 2025 roku: 5,6%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,0% do 5,6%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 339 złmiesięcznie

    +133,7%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    89,0%

    +3,0

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    5,6%

    −2,4

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    25,3

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    KADETÓW 2F, PIŁA

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 czerwca 2018, 86,2 m²

      379 000 złCena za metr kwadratowy: 4 397 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 86,2 m²
      • 5 izb
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 czerwca 2018, 90,31 m²

      410 000 złCena za metr kwadratowy: 4 540 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 90,31 m²
      • 5 izb
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 września 2017, 52,44 m²

      244 000 złCena za metr kwadratowy: 4 653 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 52,44 m²
      • 3 izby
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 stycznia 2016, 52,16 m²

      204 000 złCena za metr kwadratowy: 3 911 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 52,16 m²
      • 3 izby
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 grudnia 2010, 61,87 m²

      196 588 złCena za metr kwadratowy: 3 177 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 61,87 m²
      • 4 izby
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 kwietnia 2010, 64,28 m²

      252 906 złCena za metr kwadratowy: 3 934 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,28 m²
      • 4 izby
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 stycznia 2010, 90,49 m²

      353 826 złCena za metr kwadratowy: 3 910 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 90,49 m²
      • 5 izb
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 stycznia 2010, 50,69 m²

      198 813 złCena za metr kwadratowy: 3 922 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 50,69 m²
      • 3 izby

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych