Adres · Ceny transakcyjne
Konstancji 2A, Piła
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
3019
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 20 marca 2025 – 20 marca 2026 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Konstancji 2A, Piła ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 21 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 28,3 m² do 70,6 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 19 września 2019, a ostatnia z 20 marca 2026.
Mieszkania: 20 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 4 600 zł/m², a mediana powierzchni 53,4 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
| Garaże Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat pilski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
3,7rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 266 501 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 4 600 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 53,4 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 72 176 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 339 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat pilski
- Liczba mieszkań w próbie
- 20
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie pilskim w 2025 roku: 8 339 zł miesięcznie. To 89,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 133,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 266 501 zł — z 20 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 3,7 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 20 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie pilskim 25,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie pilskim w 2025 roku: 5,6%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,0% do 5,6%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 339 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
89,0%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,6%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
25,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
KONSTANCJI 2A, PIŁA
Sprzedaż garażu, 20 marca 2026, 28,3 m²
30 000 złCena za metr kwadratowy: 1 060 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 28,3 m²
- udział 2830/111625
- 1 izba
- poziom -1
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 stycznia 2026, 69,52 m²
699 000 złCena za metr kwadratowy: 10 055 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 69,52 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 grudnia 2025, 69,75 m²
690 000 złCena za metr kwadratowy: 9 892 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 69,75 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 sierpnia 2025, 48,62 m²
470 000 złCena za metr kwadratowy: 9 667 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 48,62 m²
- 2 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 lutego 2024, 35,62 m²
315 000 złCena za metr kwadratowy: 8 843 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,62 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 grudnia 2019, 35,62 m²
163 140 złCena za metr kwadratowy: 4 580 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,62 m²
- 2 izby
- piętro 1
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 listopada 2019, 57,8 m²
265 880 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 57,8 m²
- 3 izby
- piętro 4
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 października 2019, 70,56 m²
324 576 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 70,56 m²
- 3 izby
- piętro 1
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 października 2019, 57,92 m²
249 056 złCena za metr kwadratowy: 4 300 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 57,92 m²
- 3 izby
- piętro 3
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 października 2019, 48,73 m²
226 595 złCena za metr kwadratowy: 4 650 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 48,73 m²
- 2 izby
- piętro 3
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 października 2019, 48,84 m²
223 687 złCena za metr kwadratowy: 4 580 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 48,84 m²
- 2 izby
- piętro 2
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 października 2019, 70,04 m²
315 180 złCena za metr kwadratowy: 4 500 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 70,04 m²
- 4 izby
- piętro 4
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 października 2019, 70,24 m²
323 104 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 70,24 m²
- 4 izby
- piętro 2
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 września 2019, 58,18 m²
267 628 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 58,18 m²
- 3 izby
- piętro 1
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 września 2019, 35,31 m²
161 367 złCena za metr kwadratowy: 4 570 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,31 m²
- 2 izby
- piętro 4
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 września 2019, 35,31 m²
161 367 złCena za metr kwadratowy: 4 570 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,31 m²
- 2 izby
- piętro 3
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 września 2019, 58,07 m²
267 122 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 58,07 m²
- 3 izby
- piętro 2
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 września 2019, 48,62 m²
223 652 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 48,62 m²
- 2 izby
- piętro 4
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 września 2019, 35,42 m²
162 932 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,42 m²
- 2 izby
- piętro 2
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 września 2019, 70,14 m²
322 644 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 70,14 m²
- 3 izby
- piętro 3
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 września 2019, 48,94 m²
225 124 złCena za metr kwadratowy: 4 600 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 48,94 m²
- 2 izby
- piętro 1
- rynek pierwotny
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych