Adres · Ceny transakcyjne
Kadetów 3C, Piła
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
3019
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
1
- 21 marca 2023 – 21 marca 2024 · 1 akt notarialny
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Kadetów 3C, Piła ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 19 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 34,3 m² do 67,8 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 30 marca 2016, a ostatnia z 21 marca 2024.
Mieszkania: 19 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 4 000 zł/m², a mediana powierzchni 41,9 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat pilski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
2,3rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 166 098 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 4 000 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 41,9 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 72 176 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 339 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat pilski
- Liczba mieszkań w próbie
- 19
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie pilskim w 2025 roku: 8 339 zł miesięcznie. To 89,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 133,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 166 098 zł — z 19 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,3 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 19 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie pilskim 25,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie pilskim w 2025 roku: 5,6%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,0% do 5,6%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 339 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
89,0%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,6%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
25,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
KADETÓW 3C, PIŁA
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 marca 2024, 41,99 m²
380 000 złCena za metr kwadratowy: 9 050 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41,99 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 stycznia 2022, 57,91 m²
330 000 złCena za metr kwadratowy: 5 699 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 57,91 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 października 2021, 34,91 m²
180 000 złCena za metr kwadratowy: 5 156 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,91 m²
- 2 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 stycznia 2018, 34,32 m²
180 000 złCena za metr kwadratowy: 5 245 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,32 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 lipca 2017, 34,32 m²
137 280 złCena za metr kwadratowy: 4 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,32 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 kwietnia 2017, 34,32 m²
137 280 złCena za metr kwadratowy: 4 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,32 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 października 2016, 42,03 m²
168 120 złCena za metr kwadratowy: 4 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,03 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 października 2016, 38,25 m²
153 000 złCena za metr kwadratowy: 4 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 38,25 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 lipca 2016, 34,91 m²
141 386 złCena za metr kwadratowy: 4 050 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,91 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 czerwca 2016, 42,42 m²
162 257 złCena za metr kwadratowy: 3 825 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,42 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 czerwca 2016, 57,91 m²
234 536 złCena za metr kwadratowy: 4 050 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 57,91 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 czerwca 2016, 34,68 m²
138 720 złCena za metr kwadratowy: 4 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,68 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 maja 2016, 41,92 m²
169 776 złCena za metr kwadratowy: 4 050 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41,92 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 kwietnia 2016, 67,83 m²
264 537 złCena za metr kwadratowy: 3 900 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 67,83 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 kwietnia 2016, 38,26 m²
153 040 złCena za metr kwadratowy: 4 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 38,26 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 kwietnia 2016, 41,99 m²
170 060 złCena za metr kwadratowy: 4 050 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41,99 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 kwietnia 2016, 42,05 m²
166 098 złCena za metr kwadratowy: 3 950 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,05 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 31 marca 2016, 38,46 m²
148 071 złCena za metr kwadratowy: 3 850 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 38,46 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 marca 2016, 42,01 m²
159 638 złCena za metr kwadratowy: 3 800 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,01 m²
- 2 izby
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych