Adres · Ceny transakcyjne
Kadetów 4A, Piła
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
3019
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
2
- 16 stycznia 2023 – 16 stycznia 2024 · 2 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Kadetów 4A, Piła ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 17 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 29,2 m² do 101,0 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 30 października 2014, a ostatnia z 16 stycznia 2024.
Mieszkania: 17 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 4 025 zł/m², a mediana powierzchni 46,7 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 2 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat pilski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
3,1rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 224 527 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 4 025 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 46,7 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 72 176 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 339 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat pilski
- Liczba mieszkań w próbie
- 17
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie pilskim w 2025 roku: 8 339 zł miesięcznie. To 89,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 133,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 224 527 zł — z 16 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 3,1 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 16 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie pilskim 25,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie pilskim w 2025 roku: 5,6%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,0% do 5,6%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 339 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
89,0%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,6%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
25,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
KADETÓW 4A, PIŁA
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 stycznia 2024, 29,44 m²
260 000 złCena za metr kwadratowy: 8 832 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 29,44 m²
- 1 izba
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 grudnia 2023, 100,99 m²
680 000 złCena za metr kwadratowy: 6 733 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 100,99 m²
- 1 izba
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 września 2021, 50,08 m²
385 000 złCena za metr kwadratowy: 7 688 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 50,08 m²
- 3 izby
- piętro 3
- poza medianami cen
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 marca 2021, 49,88 m²
285 000 złCena za metr kwadratowy: 5 714 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 49,88 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 lutego 2021, 48,34 m²
307 000 złCena za metr kwadratowy: 6 351 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 48,34 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 stycznia 2021, 46,68 m²
310 000 złCena za metr kwadratowy: 6 641 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,68 m²
- 1 izba
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 sierpnia 2019, 78,15 m²
449 000 złCena za metr kwadratowy: 5 745 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 78,15 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 czerwca 2016, 100,99 m²
384 000 złCena za metr kwadratowy: 3 802 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 100,99 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 maja 2016, 98,5 m²
265 000 złCena za metr kwadratowy: 2 690 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 98,5 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 marca 2016, 29,39 m²
116 091 złCena za metr kwadratowy: 3 950 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 29,39 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 31 grudnia 2015, 29,44 m²
117 760 złCena za metr kwadratowy: 4 000 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 29,44 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 listopada 2015, 29,46 m²
120 000 złCena za metr kwadratowy: 4 073 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 29,46 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 października 2015, 29,16 m²
100 000 złCena za metr kwadratowy: 3 429 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 29,16 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 czerwca 2015, 46,68 m²
189 054 złCena za metr kwadratowy: 4 050 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,68 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 maja 2015, 46,87 m²
187 000 złCena za metr kwadratowy: 3 990 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,87 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 kwietnia 2015, 29,41 m²
115 000 złCena za metr kwadratowy: 3 910 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 29,41 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 października 2014, 36,86 m²
136 382 złCena za metr kwadratowy: 3 700 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 36,86 m²
- 1 izba
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych