Adres · Ceny transakcyjne
Kadetów 4B, Piła
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
3019
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 20 lutego 2024 – 20 lutego 2025 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Kadetów 4B, Piła ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 16 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 45,1 m² do 86,6 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 19 maja 2015, a ostatnia z 20 lutego 2025.
Mieszkania: 16 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 4 707 zł/m², a mediana powierzchni 60,9 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat pilski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
4,2rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 300 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 4 707 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 60,9 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 72 176 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 339 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat pilski
- Liczba mieszkań w próbie
- 16
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie pilskim w 2025 roku: 8 339 zł miesięcznie. To 89,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 133,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 300 000 zł — z 16 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 4,2 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 16 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie pilskim 25,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie pilskim w 2025 roku: 5,6%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,0% do 5,6%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 339 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
89,0%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,6%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
25,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 lutego 2025, 50,55 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
510 000 złCena za metr kwadratowy: 10 089 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 50,55 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 lutego 2025, 45,07 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
396 000 złCena za metr kwadratowy: 8 786 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,07 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 czerwca 2024, 62,68 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
555 000 złCena za metr kwadratowy: 8 855 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,68 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 kwietnia 2020, 86,56 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
462 000 złCena za metr kwadratowy: 5 337 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 86,56 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 maja 2019, 60,78 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
360 000 złCena za metr kwadratowy: 5 923 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 60,78 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 września 2018, 58,7 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
320 000 złCena za metr kwadratowy: 5 451 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 58,7 m²
- 1 izba
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 lipca 2018, 45,36 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
249 000 złCena za metr kwadratowy: 5 489 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,36 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 września 2017, 62,68 m²
KADETÓW 4b, PIŁA
330 000 złCena za metr kwadratowy: 5 265 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,68 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 maja 2017, 73,06 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
266 669 złCena za metr kwadratowy: 3 650 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,06 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 marca 2017, 73,27 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
280 000 złCena za metr kwadratowy: 3 821 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,27 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 grudnia 2016, 86,56 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
330 000 złCena za metr kwadratowy: 3 812 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 86,56 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 marca 2016, 62,94 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
261 000 złCena za metr kwadratowy: 4 147 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,94 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 listopada 2015, 45,07 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
178 027 złCena za metr kwadratowy: 3 950 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,07 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 lipca 2015, 45,16 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
187 414 złCena za metr kwadratowy: 4 150 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,16 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 maja 2015, 45,3 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
154 020 złCena za metr kwadratowy: 3 400 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,3 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 maja 2015, 61,11 m²
KADETÓW 4B, PIŁA
247 496 złCena za metr kwadratowy: 4 050 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 61,11 m²
- 1 izba
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych