Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Kadetów 4C, Piła

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat pilski

Kod podziału terytorialnego

3019

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

2

  • 23 grudnia 2023 – 23 grudnia 2024 · 2 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Kadetów 4C, Piła ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 15 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 15,5 m² do 86,5 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 5 marca 2015, a ostatnia z 23 grudnia 2024.

Mieszkania: 15 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 4 189 zł/m², a mediana powierzchni 61,1 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 2 brak danych brak danych brak danych
Inne lokale brak transakcji brak transakcji brak transakcji brak transakcji

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat pilski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    4,2rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    302 500 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    4 189 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    61,1 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    72 176 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 339 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat pilski
    Liczba mieszkań w próbie
    15

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie pilskim w 2025 roku: 8 339 zł miesięcznie. To 89,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 133,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 302 500 zł — z 14 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 4,2 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 14 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie pilskim 25,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie pilskim w 2025 roku: 5,6%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,0% do 5,6%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 339 złmiesięcznie

    +133,7%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    89,0%

    +3,0

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    5,6%

    −2,4

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    25,3

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    KADETÓW 4C, PIŁA

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 grudnia 2024, 61,13 m²

      610 000 złCena za metr kwadratowy: 9 979 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 61,13 m²
      • 1 izba
      • piętro 4
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 maja 2024, 86,52 m²

      720 000 złCena za metr kwadratowy: 8 322 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 86,52 m²
      • 5 izb
      • piętro 2
    3. Sprzedaż lokalu, 25 sierpnia 2022, 15,47 m²

      55 500 złCena za metr kwadratowy: 3 588 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 15,47 m²
      • 1 izba
      • piętro 1
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 sierpnia 2022, 60,55 m²

      495 000 złCena za metr kwadratowy: 8 175 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,55 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 lipca 2022, 61,13 m²

      440 000 złCena za metr kwadratowy: 7 198 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 61,13 m²
      • 1 izba
      • piętro 4
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 kwietnia 2022, 61,09 m²

      425 000 złCena za metr kwadratowy: 6 957 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 61,09 m²
      • 1 izba
      • piętro 4
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 marca 2022, 45,2 m²

      380 000 złCena za metr kwadratowy: 8 407 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 45,2 m²
      • 2 izby
      • piętro 3
      • poza medianami cen
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 marca 2018, 63,08 m²

      305 000 złCena za metr kwadratowy: 4 835 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,08 m²
      • 1 izba
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 maja 2017, 63,08 m²

      230 242 złCena za metr kwadratowy: 3 650 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,08 m²
      • 1 izba
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 marca 2016, 81,07 m²

      320 227 złCena za metr kwadratowy: 3 950 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 81,07 m²
      • 1 izba
    11. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 listopada 2015, 45,2 m²

      189 840 złCena za metr kwadratowy: 4 200 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 45,2 m²
      • 2 izby
    12. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 sierpnia 2015, 63,1 m²

      260 000 złCena za metr kwadratowy: 4 120 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,1 m²
      • 3 izby
    13. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 lipca 2015, 61,09 m²

      238 251 złCena za metr kwadratowy: 3 900 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 61,09 m²
      • 1 izba
    14. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 lipca 2015, 71,82 m²

      300 000 złCena za metr kwadratowy: 4 177 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 71,82 m²
      • 1 izba
    15. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 kwietnia 2015, 45,02 m²

      175 000 złCena za metr kwadratowy: 3 887 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 45,02 m²
      • 1 izba
    16. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 marca 2015, 47,76 m²

      184 000 złCena za metr kwadratowy: 3 853 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 47,76 m²
      • 2 izby

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych