Przejdź do treści
1 działka i 1 budynek Wolny rynek

Transakcja

Sprzedaż budynku wraz z działką na wolnym rynku – powiat wrocławski

Akt notarialny z 5 lipca 2011 · Leśna 4, Jeszkowice

  • 5 lipca 2011
  • Leśna 4, Jeszkowice
  • 2 składniki

Cena łączna

145 000zł

cena transakcyjna

Jedna cena za: 1 działka i 1 budynek

Średnia cena za metr kwadratowy (przeliczona z ceny łącznej)

135zł/m²

Powierzchnia gruntu

1 074m²

Data aktu notarialnego

5 lipca 2011

Wolny rynek

  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości · powiat wrocławski
  • Import danych powiatu: 31 sierpnia 2026

Dane transakcji

Elementy
2
Skład transakcji
1 działka i 1 budynek
Powierzchnia działek
1 074 m²
Średnia cena za metr kwadratowy (przeliczona z ceny łącznej)
135 zł
Rodzaj transakcji
Wolny rynek
Data aktu notarialnego
5 lipca 2011
Kupujący
Osoba fizyczna
Sprzedający
Osoba fizyczna
Oznaczenie
8717
Rodzaj nieruchomości
nieruchomość gruntowa zabudowana
Prawo
własność budynku wraz z prawem związanym
Pełny adres
Leśna 4, Jeszkowice
Powiat
powiat wrocławski

Podsumowanie transakcji

5 lipca 2011 roku zawarto transakcję w trybie wolnorynkowym, obejmującą 1 działka i 1 budynek. Powierzchnia działek objętych transakcją wyniosła 1 074 m². Łączna cena transakcji wyniosła 145 000 zł.

Zbywcą była osoba fizyczna, natomiast nabywcą – osoba fizyczna. Dla wszystkich elementów transakcji wskazano prawo: własność budynku wraz z prawem związanym.

Elementy transakcji położone są na terenie powiatu wrocławskiego. Adres przypisany do transakcji to Leśna 4, Jeszkowice; dzięki temu można porównać ją ze statystykami dla tego punktu adresowego i pobliskiej ulicy. Wszystkie składniki transakcji zaklasyfikowano jako nieruchomość gruntowa zabudowana.

Przedmiotowa transakcja obejmowała: budynek oraz działkę nr 300/7 (1 074 m²).

Składniki transakcji

2 składniki

1 074 m² 135 zł/m²? 3D

Rejestr urbanistyczny i źródła planistyczne

Planowanie przestrzenne

Akt planistyczny i źródło danych

Który akt planowania obowiązuje dla tej działki i skąd pochodzą dane.

Stan: Brak importu planu ogólnego gminyDziałka: 022301_2.0006.300/7Kod jednostki podziału terytorialnego: 022301

Status danych planistycznych

Powód, dla którego nie pokazujemy stref planu ogólnego dla tej działki.

Brak zaimportowanego planu ogólnego dla tej gminy.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i dokumenty

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i powiązane dokumenty z Rejestru urbanistycznego.

Zobacz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego1 pozycja

Sprawdź miejscowe plany i inne akty miejscowe powiązane z działką.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennegoPlany miejscowe z serwisu planów gminy
Powiązanie z działkąStrefy tego aktu obejmują całą działkę.
Powierzchnia w zasięguCała powierzchnia działki: 1 073,33 m².
Status aktuobowiązujący

Ceny w okolicy

Mediana ceny za metr kwadratowy według roku · promień 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości

cena transakcyjna
  1. 2020 710 zł/m² 9 transakcji · niska próba
  2. 2022 2 180 zł/m² 14 transakcji · niska próba
  3. 2023 za mało danych 4 transakcje
  4. 2024 6 369 zł/m² 7 transakcji · niska próba
  5. 2025 7 770 zł/m² 8 transakcji · niska próba
  6. 2026 za mało danych 2 transakcje
  • Mediana roczna
  • Niska próba: od 5 do 29 transakcji
Sprawdź statystyki dla obszaru (obręb ewidencyjny: Jeszkowice)

Otoczenie nieruchomości

Obiekty w pobliżu

Elementy z Bazy obiektów topograficznych pogrupowane w rozpoznawalne kategorie otoczenia.

Sprawdź najbliższe otoczenie

Analiza pokaże istotne obiekty z Bazy Danych Obiektów Topograficznych, ich odległość oraz ocenę uciążliwości i użyteczności.

Obliczenia uruchomimy dopiero po wybraniu przycisku.

Sprzedane budynki w pobliżu – Jeszkowice

W promieniu 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości

Nieruchomość Cena Cena za metr kwadratowy Powierzchnia Data Odległość
Budynek
Jeszkowice, ulica Brzozowa 4
1 329 000 zł 7 647 ~ zł/m² 174 ~ m² 12 marca 2026 778 m
Budynek 900 000 zł 8 834 ~ zł/m² 102 ~ m² 26 września 2025 512 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 63
1 130 000 zł 11 759 ~ zł/m² 96 ~ m² 18 sierpnia 2025 201 m
Budynek 690 000 zł 6 726 ~ zł/m² 103 ~ m² 5 sierpnia 2025 483 m
Budynek 700 000 zł 2 212 ~ zł/m² 316 ~ m² 3 lipca 2025 298 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 40
1 280 000 zł 5 645 ~ zł/m² 227 ~ m² 13 lutego 2025 549 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Zielonego Dębu 1
1 320 000 zł 9 545 ~ zł/m² 138 ~ m² 19 listopada 2024 547 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 61
1 700 000 zł 1 815 ~ zł/m² 937 ~ m² 6 sierpnia 2024 249 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Zielonego Dębu 14
1 070 000 zł 9 842 ~ zł/m² 109 ~ m² 29 maja 2024 665 m
Budynek 550 000 zł 6 381 ~ zł/m² 86 ~ m² 24 maja 2024 646 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 73
210 000 zł 630 ~ zł/m² 334 ~ m² 24 listopada 2023 111 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 97
200 000 zł 1 037 ~ zł/m² 193 ~ m² 6 września 2022 392 m
Budynek 65 000 zł 209 ~ zł/m² 311 ~ m² 6 września 2022 392 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 77
874 000 zł 8 325 ~ zł/m² 105 ~ m² 22 kwietnia 2022 152 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Świerkowa 4
300 000 zł 1 862 ~ zł/m² 161 ~ m² 20 stycznia 2022 579 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Leśna 1
810 000 zł 7 053 ~ zł/m² 115 ~ m² 10 stycznia 2022 50 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Szkolna 6
820 000 zł 6 335 ~ zł/m² 129 ~ m² 30 grudnia 2020 745 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Słoneczna 4
750 000 zł 6 827 ~ zł/m² 110 ~ m² 17 grudnia 2020 296 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 95
6 000 zł 74 ~ zł/m² 81 ~ m² 24 kwietnia 2020 354 m
Budynek 540 000 zł 5 064 ~ zł/m² 107 ~ m² 14 kwietnia 2020 575 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Zielonego Dębu 13
690 000 zł 3 763 ~ zł/m² 183 ~ m² 15 marca 2020 707 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Wojnowicka 10
570 000 zł 5 051 ~ zł/m² 113 ~ m² 29 listopada 2019 355 m
Budynek 160 000 zł brak danych brak danych 25 listopada 2019 233 m
Budynek 445 000 zł 4 756 ~ zł/m² 94 ~ m² 19 listopada 2019 181 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Wspólna 29
410 000 zł 5 403 ~ zł/m² 76 ~ m² 2 sierpnia 2019 869 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
480 000 zł 6 336 ~ zł/m² 76 ~ m² 29 lipca 2019 455 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Zielonego Dębu 21
250 000 zł 2 042 ~ zł/m² 122 ~ m² 15 lipca 2019 774 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 59
283 010 zł 550 ~ zł/m² 514 ~ m² 14 maja 2019 298 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 26
175 000 zł 1 245 ~ zł/m² 141 ~ m² 15 marca 2019 871 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 63
406 200 zł 4 227 ~ zł/m² 96 ~ m² 25 lutego 2019 201 m
Budynek 230 000 zł 2 492 ~ zł/m² 92 ~ m² 4 stycznia 2019 578 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 79a
430 000 zł 5 643 ~ zł/m² 76 ~ m² 27 listopada 2018 214 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Zielonego Dębu 5
495 000 zł 3 345 zł/m² 148 m² 7 czerwca 2018 576 m
Budynek 419 001 zł 3 212 ~ zł/m² 130 ~ m² 10 maja 2018 885 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 75
490 000 zł 3 696 ~ zł/m² 133 ~ m² 11 kwietnia 2018 131 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Cukierkowa 3
399 000 zł 3 064 ~ zł/m² 130 ~ m² 3 kwietnia 2018 856 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Cukierkowa 1
397 000 zł 3 049 ~ zł/m² 130 ~ m² 31 marca 2018 834 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
386 000 zł 2 791 ~ zł/m² 138 ~ m² 27 marca 2018 588 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna 1A
490 000 zł 6 458 ~ zł/m² 76 ~ m² 19 grudnia 2017 452 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
453 000 zł 3 266 ~ zł/m² 139 ~ m² 16 listopada 2017 573 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 40
210 000 zł 926 ~ zł/m² 227 ~ m² 4 sierpnia 2017 559 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 95
6 000 zł 74 ~ zł/m² 81 ~ m² 27 października 2016 354 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Leśna 3c
500 000 zł 3 362 zł/m² 149 m² 8 sierpnia 2016 105 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
316 500 zł 4 193 ~ zł/m² 75 ~ m² 26 lipca 2016 492 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
312 000 zł 4 128 ~ zł/m² 76 ~ m² 15 lipca 2016 496 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna 5A
324 000 zł 4 344 ~ zł/m² 75 ~ m² 31 maja 2016 478 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
317 140 zł 4 246 ~ zł/m² 75 ~ m² 31 maja 2016 482 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
314 000 zł 4 145 ~ zł/m² 76 ~ m² 28 grudnia 2015 455 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
326 000 zł 4 296 ~ zł/m² 76 ~ m² 23 grudnia 2015 452 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna
316 500 zł 4 193 ~ zł/m² 75 ~ m² 6 października 2015 465 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Radosna 3B
307 900 zł 3 248 zł/m² 95 m² 23 września 2015 468 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Modrzewiowa
299 000 zł 2 010 ~ zł/m² 149 ~ m² 4 listopada 2014 808 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Modrzewiowa
485 000 zł 3 508 ~ zł/m² 138 ~ m² 29 lipca 2014 791 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Modrzewiowa 5a
299 000 zł 2 010 ~ zł/m² 149 ~ m² 29 maja 2014 783 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Modrzewiowa
299 000 zł 2 006 ~ zł/m² 149 ~ m² 7 lutego 2014 759 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Leśna 3b
150 000 zł 1 410 ~ zł/m² 106 ~ m² 24 stycznia 2014 85 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 77b
675 000 zł 2 366 zł/m² 285 m² 18 marca 2013 179 m
Budynek 7 240 zł 175 ~ zł/m² 41 ~ m² 12 października 2012 364 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 79
200 000 zł 1 176 ~ zł/m² 170 ~ m² 12 stycznia 2012 230 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 63
200 000 zł 625 ~ zł/m² 320 ~ m² 5 września 2011 125 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 61
350 000 zł brak danych brak danych 5 lipca 2011 264 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 68
180 000 zł brak danych brak danych 5 lipca 2011 273 m
Budynek 3 569 zł brak danych brak danych 5 lipca 2011 340 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Leśna 24
2 100 000 zł brak danych brak danych 5 lipca 2011 349 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Jesionowa 7
220 000 zł brak danych brak danych 5 lipca 2011 443 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Jesionowa 3
205 000 zł brak danych brak danych 5 lipca 2011 460 m
Budynek
Jeszkowice, ulica Główna 80
20 000 zł brak danych brak danych 5 lipca 2011 502 m

Porównanie z transakcjami w okolicy

Ceny w okolicy tej nieruchomości

Statystyki policzone z rzeczywistych transakcji, ogłoszeń i danych urzędowych. Każda sekcja podaje, jak daleko sięga — od promienia wokół tego miejsca po całą gminę.

Wartość nieruchomości określa rzeczoznawca majątkowy w operacie szacunkowym.

Porównanie zestawi ceny z aktów notarialnych w okolicy z cenami deweloperów i ogłoszeniami oraz pokaże otoczenie i plan miejscowy.

Obliczenia uruchomimy dopiero po wybraniu przycisku.

Najczęstsze pytania o tę transakcję

Co obejmowała ta transakcja?

Transakcja obejmowała 1 działka i 1 budynek.

Za jaką kwotę zawarto transakcję?

Zgodnie z danymi z Rejestru Cen Nieruchomości, łączna cena tej transakcji wyniosła 145 000 zł.

Kiedy miała miejsce transakcja?

Transakcja została odnotowana z datą 5 lipca 2011.

Na jakim rynku odbyła się transakcja?

Sprzedaż odbyła się na rynku nieznanym w trybie wolnorynkowym.

Źródło
Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniany przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Stan danych
Akt notarialny z 5 lipca 2011
Ceny w okolicy
Mediany z aktów notarialnych w promieniu 1 kilometra, liczone dla lat z co najmniej 5 transakcjami
Charakter informacyjny
Zestawienie opisuje zarejestrowane akty notarialne · © metroskop.pl